Logi ir ēkas acis.

Pa logu mēs ieraugām pasauli, pa logu namā ienāk gaisma, un pēc logiem mēs varam spriest par nama un tā īpašnieka personību, attieksmi pret sevi un apkārtējo pasauli.

PAR MUMS

Mēs esam jauna komanda ar milzīgu mīlestību pret koku, kas uzdrošinās domāt lielas domas un nebaidās atšķirties. Vissvarīgākais ir tas, ka mēs uzskatām, ka katrs logs ir īpašs, un tam ir spēks pārvērst jūsu telpu par modernu. Tāpēc mūsu misija ir ražot izcilu, tirgū vajadzīgu un novērtētu produktu ar unikālu izskatu un pārdomātu tehnisko risinājumu. Mūsu ražotne ir izvietota modernās, koka logu ražošanai īpaši piemērotās telpās Ventspilī. Savukārt, mūsu pārdošanas komanda aktīvi strādā galvaspilsētā Rīgā.

MŪSU VĒRTĪBAS

Mūsu vērtības balstās uz 4 galvenajiem stūrakmeņiem:

1. Kvalitāte. Strādājam, lai mūsu gala produkts būtu drošs un uzticams. Sniegsim atbalstu un piedāvāsim labākos tehniskos risinājumus, atbilstošus jūsu vajadzībām, ne tikai logu projekta izstrādes un apstiprināšanas laikā, bet arī, kad jaunie logi un durvis būs nonākuši jūsmājās.
2. Komanda. Arbo Windows, apvienojot nozares profesionāļu pieredzi, ir izveidojis spēcīgu komandu. Mūsu vērtība ir komandas darbs, atvērta savstarpējā komunikācija un cieņpilna, un vienlīdzīga attieksme gan vienam pret otru, gan pret saviem klientiem.
3. Atbildība. Visi kopā esam atbildīgi pret kolēģiem un uzņēmumu, kurā strādājam.
4. Klienti. Mūsu klienti ir mūsu vērtība, tapēc atbildība pret klientiem un partneriem ir viens no Arbo Windows stūrakmeņiem.

IEPAZĪSTIES AR ARBO WINDOWS VĒSTURI

 • 2014

  Tiek nopirktas bankrotējuša uzņēmuma ražošanas iekārtas un uzsākta logu un durvju ražošana, saglabājot bankrotējušā uzņēmuma nosaukumu. Valdes priekšsēdētājs Jānis Lasmanis. Kopā ar logu ražotni jaunā uzņēmuma ieguvums ir stikla pakešu ražotne, kas integrēta vienā ēkā ar logu ražotni.

 • 2015

  Jaunais Arbo Windows sasniedz apgrozījumu 2,5 milj. un atklāj pārstāvniecību Rīgā. Uzņēmumā strādā 63 darbinieki. Vienīgais koka logu un durvju ražotājs Latvijā, kas eksportē savu produkciju uz Japānu.

 • 2016

  Tiek uzsākts eksports uz Zviedriju. Iegūts NDVK sertifikāts, kas apliecina, ka Arbo Windows produkcija atbilst Norvēģijas logu un durvju kontroles prasībām.

 • 2017

  Sasniegts apgrozījums 4,2 milj. Lielākie realizētie objekti Latvijā - Pastariņa sākumskola Cēsīs, Jelgavas ģimnāzija, Rīgas Valdorfa skola. Eksporta tirgus daļa 57%. Iegūts P-mark sertifikāts, kas liecina par logu un durvju atbilstību un prasību izpildi Zviedrijas tirgum. Dalība lielākajā Ziemeļvalstu būvniecības izstādē Bygg Reis Deg 2017 un Lielbritānijā Timber Expo 2017.

 • 2018

  Uzņēmuma apgrozījums sasniedz 5 milj. Lielākie objekti Latvijā - Rīgas 1. slimīca, Franču licejs, biroju ēka Audēju ielā 15. Tiek eksportēti 87% no saražotā apjoma. Tiek uzprogrammēta uzņēmuma iekšējā projektu vadības sistēma.
  Noslēdzās projekts Raiņa bulvārī - Grand Poet by Semarah Hotels viesnīcai, kas ieguva Gada balvu Rīgas arhitektūrā kā paraugs vēsturisko ēku atjaunošanā un pārveidošanā. No Arbo Windows šajā ēkā tika iemontēti vēsturiskā dizaina koka logi.

 • 2019

  5,2 milj. Uzņēmumā strādā 105 darbinieki. Eksporta tirgus daļa ~80%. Plānots investēt ~ 2milj eiro rūpnīcas automatizācijai un darba efektivitātes uzlabošanai.

 • 2020

  Sasniegts 5,6 milj. apgrozījums. Pabeigta jaunu iekārtu uzstādīšana. Rūpnīca uzsāk darbu ar 2 jaunām Biesse CNC iekārtām, atklāj jaunas krāsošanas un impregnēšanas līnijas. Kopumā veikta investīcija 2,5milj eur apmērā . Tiek attīstīts jauns produkts eksporta tirgum uz Zviedriju.

 • 2021

  Rūpnīcā un uzņēmumā notiekošie ražošanas procesi atzīti par atbilstošiem ugunsdrošo logu ražošanai. Sasniegts apgrozījums 7,4milj. EUR. Lielākie projekti Zviedrijā, Stokholmas reģionā Jylland un Stallet.

 • 2022

  Arbo Windows ražotie logi atbilst ugunsdrošības klasēm EW60 un EI30. Tiek uzsākta ugunsdrošo logu ražošana. Saskaņā ar EN un ISO standartiem, katram ražotajam produktam varam izsniegt Produkta Vides deklarāciju (EPD). Sasniegts apgrozījums 9,1milj. EUR